KARIÉRA
Máš jasný cíl a chceš dostat šanci nastartovat svoji kariéru? Nemáš zatím zkušenosti, ale tvrdá práce ti není cizí a hledáš ty nejlepší v oboru, kteří se s tebou podělí o své zkušenosti? Přijď se nám ukázat a možná i tebe zařadíme do naší Akademie DoItWell, kde tě na konci čeká pozice ve vedení naší firmy

DoItWell AKADEMIE

Máš jasný cíl a chceš dostat šanci nastartovat svoji kariéru, nebo již zkušenosti máš a hledáš změnu? Pokud ano, neváhej se nám ozvat

Jsi čerstvě po škole a chceš něco dokázat, ale nemáš představu, jak toho dosáhnout? Jsi vyučený, čerstvě po maturitě nebo se to nepovedlo a jsi bez maturity? Pokud se ti nechce jít pracovat rukama a cítíš, že v komunikaci s lidmi nebo obchodu bys mohl svou kariéru odstartovat, vítej!

 

Zaučíme tě od A do Z. V akademii budeš mít po ruce úspěšné lidi z branže a v začátcích se naučíš základy komunikace. Ty budeš dál rozvíjet – po telefonu i mimo něj. Osvojíš si pestrou škálu zajímavých pracovních nástrojů, které budeš využívat každý den, ať už u nás, či v jiné společnosti. Plánování, práce s harmonogramy dodržování stanovených deadline.

 

Proškolili jsme přes 2 000 zaměstnanců na obchodní pozici i customer care. Vychovali jsme desítky top prodejců i skvělých manažerů středního managementu.

 

Budeš jedním z nich?

 

Jakmile se dostaneš na juniorní pozici ve středním managementu společnosti, budeš moct zamířit k úrovni medior a následně senior, kdy už ti nikdo nebude stát za zády.

"We are changing people.
We will make you better."

KARIÉRA - AKTUÁLNĚ INZEROVANÉ POZICE

Zaujala Vás některá z inzerovaných pozic nebo se chcete přidat do DoItWell akademie?

 

Kontaktujte nás pomocí formuláře a my se vám nejpozději do třech pracovních dnů ozveme!

NAPIŠTE NÁM